Kserokopiarki używane i nowe Konica Minolta Katowice
Na indywidualne zapytania prześlemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.
Po przesłaniu wymagań pomożemy optymalnie dobrać sprzęt.
Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 32 757 44 55, 600 292 299 lub
e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujcymi. W przegldarce musi by wczona obsuga JavaScript, eby go zobaczy.

185

Kopiarka czarno-biała bizhub 185
Kopiarka monochromatyczna Katowice
bizhub 185 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki laserowej i skanera. Maszyna została zaprojektowana do pracy w małych biurach i firmach gdzie liczy się prostota obsługi niska cena zakupu i eksploatacji. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 18 stron A4C/min. Wysoka jakość druku oraz funkcje skanowania dokumentów wpływają na zwiększenie efektywności pracy personelu. Zalecane obciążenie miesięczne to 3000 (max. 12 000) stron A4.

Kserokopiarki Katowice

226

Kopiarka czarno-biała bizhub 226
Kopiarka monochromatyczna Katowice
bizhub 226 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki laserowej, skanera i telefaksu. Maszyna została zaprojektowana do pracy w małych i średnich biurach. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 22 strony A4C/min. Duża ilość dostępnych opcji wyposażenia - w tym dupleks, dwustronny podajnik oryginałów oraz moduł WiFi zwiększają wszechstronność zastosowań. bizhub 226 może zostać podłączony do firmowej sieci komputerowej. Zalecane obciążenie miesięczne to 5000 (max. 15 000) stron A4.

Kserokopiarki  Katowice

227

Kopiarka czarno-biała bizhub 227
Kopiarka monochromatyczna Katowice
bizhub 227 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki i drukarki, kolorowego skanera oraz telefaksu, wyposażone w zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów (zszywanie, dziurkowanie). Maszyna została zaprojektowana do pracy w średnich biurach. Charakteryzuje się dużym interaktywnym panelem sterującym. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 22 strony A4C/min. Standardowe podłączenie do sieci komputerowej oraz twardy dysk pozwalają na usprawnienie obiegu dokumentów. Zalecane obciążenie miesięczne to 10 000 stron A4.

Kserokopiarki  Katowice

266

Kopiarka czarno-biała bizhub 266
Kopiarka monochromatyczna Katowice
bizhub 266 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki laserowej, skanera i telefaksu. Maszyna została zaprojektowana do pracy w małych i średnich biurach. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 26 stron A4C/min. Standardowy dupleks i karta sieciowa, oraz duża ilość dostępnych opcji wyposażenia - w tym dwustronny podajnik oryginałów oraz moduł WiFi zwiększają wszechstronność zastosowań. bizhub 266 może zostać podłączony do firmowej sieci komputerowej. Zalecane obciążenie miesięczne to 8000 (max. 15 000) stron A4.

Kserokopiarki  Katowice

287

Kopiarka czarno-biała bizhub 287
Kopiarka monochromatyczna Katowice
bizhub 287 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki i drukarki, kolorowego skanera oraz telefaksu, wyposażone w zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów (zszywanie, dziurkowanie). Maszyna została zaprojektowana do pracy w średnich biurach. Charakteryzuje się dużym interaktywnym panelem sterującym. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 28 strony A4C/min. Standardowe podłączenie do sieci komputerowej oraz twardy dysk pozwalają na usprawnienie obiegu dokumentów. Zalecane obciążenie miesięczne to 13 000 stron A4.

Kserokopiarki  Katowice

306

Kopiarka czarno-biała bizhub 306
Kopiarka monochromatyczna Katowice
bizhub 306 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki laserowej, skanera i telefaksu. Maszyna została zaprojektowana do pracy w średnich i większych biurach. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 30 stron A4C/min. Standardowy dupleks i karta sieciowa, oraz duża ilość dostępnych opcji wyposażenia - w tym dwustronny podajnik oryginałów oraz moduł WiFi zwiększają wszechstronność zastosowań. bizhub 306 może zostać podłączony do firmowej sieci komputerowej. Zalecane obciążenie miesięczne to 8000 (max. 18 000) stron A4.

Kserokopiarki  Katowice

364e

bizhub Konica Minolta
Kopiarka   bizhub 364e
bizhub 364e to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki i drukarki, kolorowego skanera oraz telefaksu, wyposażone w zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów. Maszyna została zaprojektowana do pracy w większych biurach. . Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 36 stron A4C/min. Standardowe podłączenie do sieci komputerowej oraz twardy dysk pozwalają na usprawnienie obiegu dokumentów. Zalecane obciążenie miesięczne to 25 000 stron A4.

Kserokopiarki nowe kolorowe

454e

bizhub Konica Minolta
Kopiarka   bizhub 454e
bizhub 454e to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki i drukarki, kolorowego skanera oraz telefaksu, wyposażone w zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów. Maszyna została zaprojektowana do pracy w dużych biurach. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 45 stron A4C/min. Standardowe podłączenie do sieci komputerowej oraz twardy dysk pozwalają na usprawnienie obiegu dokumentów. Zalecane obciążenie miesięczne to 30 000 stron A4.

Kserokopiarki nowe
 
Kontakt z nami