KONICA      MINOLTA
Nowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne formatu A3

185

Kopiarka czarno-biała bizhub    164
Kopiarka monochromatyczna Katowice
bizhub 185 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki laserowej i skanera. Maszyna została zaprojektowana do pracy w małych biurach i firmach gdzie liczy się prostota obsługi niska cena zakupu i eksploatacji. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 18 stron A4C/min. Wysoka jakość druku oraz funkcje skanowania dokumentów wpływają na zwiększenie efektywności pracy personelu. Zalecane obciążenie miesięczne to 3000 (max. 12 000) stron A4.

Kserokopiarki  Katowice

215

Kopiarka   czarno-biała bizhub  215
Kopiarka   monochromatyczna Katowice
bizhub 215 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki laserowej, skanera i telefaksu. Maszyna została zaprojektowana do pracy w małych i średnich biurach. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 21 stron A4C/min. Duża ilość dostępnych opcji wyposażenia - w tym dpleks i dwustronny podajnik oryginałów, zwiększają wszechstronność zastosowań urządzenia. bizhub 215 może zostać również podłączony do firmowej sieci komputerowej. Zalecane obciążenie miesięczne to 4000 (max. 15 000) stron A4.

Kserokopiarki  Katowice

223

Kopiarka czarno-biała bizhub    223
Kopiarka monochromatyczna Katowice
bizhub 223 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki i drukarki, kolorowego skanera oraz telefaksu, wyposażone w zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów (zszywanie, dziurkowanie). Maszyna została zaprojektowana do pracy w średnich biurach. Charakteryzuje się dużym panelem sterującym ułatwiającym obsługę. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 22 strony A4C/min. Standardowe podłączenie do sieci komputerowej pozwala na usprawnienie obiegu dokumentów. Zalecane obciążenie miesięczne to 5000 stron A4.

Kserokopiarki  Katowice

283

Kopiarka czarno-biała bizhub    223
Kopiarka monochromatyczna Katowice
bizhub 283 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki i drukarki, kolorowego skanera oraz telefaksu, wyposażone w zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów (zszywanie, dziurkowanie). Maszyna została zaprojektowana do pracy w średnich biurach. Charakteryzuje się dużym panelem sterującym ułatwiającym obsługę. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 28 stron A4C/min. Standardowe podłączenie do sieci komputerowej pozwala na usprawnienie obiegu dokumentów. Zalecane obciążenie miesięczne to 6000 stron A4.

Kserokopiarki  Katowice

363

Kopiarka  czarno-biała bizhub   363
Kopiarka  monochromatyczna Katowice
bizhub 363 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki i drukarki, kolorowego skanera i telefaksu, wyposażone w zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów (sortowanie, zszywanie, dziurkowanie). Charakteryzuje się dużym panelem sterującym ułatwiającym obsługę. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 36 stron A4C/min. Standardowe podłączenie do sieci komputerowej i twardy dysk pozwalają na usprawnienie obiegu dokumentów. Zalecane obciążenie miesięczne to 7 900 stron A4.
Kserokopiarki Katowice

423

Kopiarka czarno-biała bizhub    423
Kopiarka monochromatyczna Katowice
bizhub 423 to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki i drukarki, kolorowego skanera i telefaksu, wyposażone w zaawansowane funkcje wykańczania dokumentów (sortowanie, zszywanie, dziurkowanie). Charakteryzuje się dużym panelem sterującym ułatwiającym obsługę. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 42 strony A4C/min. Standardowe podłączenie do sieci komputerowej i twardy dysk pozwalają na usprawnienie obiegu dokumentów. Zalecane obciążenie miesięczne to 10 700 stron A4.
Kserokopiarki KatowiceSharp
Nowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne formatu A3

AR -5618

Kopiarka  czarno -biała sharp ar5618
SHARP AR-5618 to proste i tanie cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki oraz czarno-białego i kolorowego skanera. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi maksymalnie 18 stron A4C/min. Opcjonalny jednostronny podajnik oryginałów, sortowanie elektroniczne, dodatkowe szuflady na papier, oraz karta sieciowa, znacznie usprawniają pracę personelu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w małych grupach roboczych.

Kopiarki monochromatyczne Katowice

AR-5618D

Kopiarka   czarno -biała sharp ar5618D
SHARP AR-5618D to proste i tanie cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki oraz czarno-białego i kolorowego skanera. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi maksymalnie 18 stron A4C/min. Standardowy dupleks, opcjonalny dwustronny podajnik oryginałów, sortowanie elektroniczne, dodatkowe szuflady na papier, oraz karta sieciowa, znacznie usprawniają pracę personelu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w małych grupach roboczych.

Kopiarki monochromatyczne Katowice

AR-5618N

Kopiarka   czarno -biała sharp ar5618N
SHARP AR-5618N to proste i tanie cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki oraz czarno-białego i kolorowego skanera. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi maksymalnie 18 stron A4C/min. Standardowy dupleks, opcjonalny dwustronny podajnik oryginałów, sortowanie elektroniczne, dodatkowe szuflady na papier, oraz standardowa karta sieciowa, znacznie usprawniają pracę personelu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w małych grupach roboczych.

Kopiarki monochromatyczne Katowice

AR-5623D

Kopiarka   czarno -biała sharp ar-5623d
SHARP AR-5623D to proste i tanie cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki oraz czarno-białego i kolorowego skanera. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi maksymalnie 23 strony A4C/min. Standardowy dupleks, opcjonalny dwustronny podajnik oryginałów, sortowanie elektroniczne, dodatkowe szuflady na papier, oraz standardowa karta sieciowa znacznie usprawniają pracę personelu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w małych grupach roboczych.

Kopiarki monochromatyczne Katowice

MX- M310

Kopiarka  czarno -biała sharp mx- m310
SHARP MX-M310 to szybkie i niezawodne cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 o funkcjach czarno-białej kserokopiarki, drukarki, czarno-białego skanera i telefaksu. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi maksymalnie 31 stron A4C/min. Standardowy dupleks, opcjonalny dwustronny podajnik oryginałów, sortowanie elektroniczne, dodatkowe szuflady na papier, opcjonalna karta sieciowa i finiszery znacznie usprawniają pracę personelu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w średnich grupach roboczych.

Kopiarki monochromatyczne Katowice
 
Kontakt z nami